SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eto’o daha ne yapsın!

Bu sezon 9 gol atarak lige damgasını vuran Kamerunlu futbolcuya Antalya Asbaşkanı Hasan Ceylan’dan “Takıma daha çok katkı vermeli” eleştirisi geldi.

Güncellenme: 08:20, 11/11/2015
Eto’o daha ne yapsın!

Sezon başında Antalya'ya imza atarak büyük ses getiren Eto'o, 11 haftada attığı 9 gole rağmen hala birilerine yaranamıyor. Takımının attığı 16 golün 9'unda imzası bulunan Kamerunlu dünya yıldızına bir garip eleştiri, kulübün asbaşkanı Hasan Ceylan'dan geldi. Eto'o'nun sportif transferden öte proje transferi niteliği taşıdığını vurgulayan Ceylan, Kamerunlu yıldızın dünyanın her yerinde ilgi gören bir futbolcu olduğunu vurgulamasına rağmen eleştirileri de sıraladı.

SON MAÇLARDA…

Attığı gollere bakıldığı zaman Eto'o'nun görevini yapmış gibi göründüğünü belirten Ceylan, “Saha içinde sportif olarak takıma daha çok katkı yapması gerektiği son maçlarda görüldü. Antalyaspor'un gollerinin de büyük bölümünü Eto'o attı. Seyahatler, golün dışındaki sportif katkıları olmasına engel oluyorsa bunun kararını teknik heyet verecektir. Bu seyahatlere izin verip vermeme konusundaki inisiyatifi de teknik heyet kullanmalı” ifadelerini kullandı.