SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’ın babası imzayı attı

Galatasaraylı Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, 34 yıl önce kaleci olarak formasını giydiği Balıkesirspor'a bu kez teknik direktör olarak geldi.

Güncellenme: 12:44, 11/11/2015
Burak Yılmaz’ın babası imzayı attı

PTT 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor, sezon sonuna kadar anlaşmaya vardığı Galatasaray’ın golcüsü Burak Yılmaz’ın babası teknik direktör Fikret Yılmaz ile sözleşme imzaladı. Yılmaz, 34 yıl önce kaleci olarak formasını giydiği Balıkesirspor’a bu kez teknik direktör olarak geldi.

İmza töreninde konuşan Fikret Yılmaz, çok heyecanlı olduğunu belirterek, “Balıkesirspor'un yetenekli oyunculardan kurulu iyi kadrosu var. Amacımız başarılı olmak. İyi niyetliyiz. Başarılı olacağımıza hepimiz yürekten inanıyoruz” dedi.

Fikret Yılmaz, kendisine teklif geldiğinde çok heyecanlandığını belirterek, şunları söyledi:

“Bana bu şansı veren herkese çok teşekkür ediyorum. 1981 yılında Beşiktaş'tan Balıkesirspor’a kiralık olarak gelip kalecilik yapmıştım. Yıllar sonra tekrar Balıkesirspor camiasında olmak benim için onur ve gurur verici bir şey…”

BURAK YILMAZ HAKKINDA KONUŞMADI

Gazetecilerin, Galatasaray ve milli takımda forma giyen oğlu Burak Yılmaz ile ilgili sorularına ise Balıkesirspor’un yeni teknik direktörü Fikret Yılmaz, “Ondan bahsetmeyelim” diye cevap verdi.

Konuşmanın ardından Fikret Yılmaz, sezon sonuna kadar hazırlanan sözleşmeyi imzaladı.

Yayınlanma Tarihi:12:41,