SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitor Pereira sistemi değiştiriyor

Oyun taktiği üzerine yapılan eleştirilere kulan veren Vitor Pereira, 2 ön libero Josef veya Mehmet Topal'dan birini kesecek, ofansı Alper ile güçlendirecek.

Güncellenme: 08:13, 10/11/2015
Vitor Pereira sistemi değiştiriyor

Oynattığı futbol nedeniyle sarı-lacivertli camianın büyük tepkisini çeken Vitor Pereira sonunda eleştirilere kulak veriyor. Ofansif kadroya rağmen, oyuncularına özgürlük tanımayan ve orta sahada Mehmet Topal ve Josef Souza gibi iki defansif oyuncuyu aynı anda oynatan Pereira bu inadından vazgeçiyor.

Milli aradan sonra Mersin İdman Yurdu'na konuk olmaya hazırlanan Fenerbahçe'de Mehmet Topal ya da Josef'ten birisi kesik yiyecek.

DIEGO’YA ÖZGÜRLÜK

Hücumda yaşanan kısırlığa çözüm bulmak için böyle bir yol çizen başarılı teknik adam, bu bölgeye son haftaların başarılı ismi Alper'i monte edecek. Böylece daha yaratıcı bir orta saha ile gol yollarındaki kısır döngüyü sonlandırmayı düşünen Pereira, kanatlarda da Nani ve Volkan Şen'e görev verecek. Diego da istediği gibi forvet arkasında serbest oynayacak. Böylece Brezilyalı oyuncu da eleştirileri sonlandırmak için önemli bir fırsat bulacak.

AMKSPOR