SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İki isim sorguya!

Burak, Umut, Chedjou ve Sabri'nin bireysel hataları, isteksiz görüntüsü tamir edilecek. Takıma kondisyon yüklemesi değil zihinsel idmanlar yaptırılacak.

Güncellenme: 10:19, 10/11/2015
İki isim sorguya!

Galatasaray’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve kurmayları, bireysel hataların zirve yaptığı Çaykur Rizespor maçının röntgenini çekti, çözümü buldu. 21 Kasım’da ligde Antalyaspor ve 25 Kasım’da da Şampiyonlar Ligi’nde Atletico Madrid ile deplasmanda oynayacak olan Aslan’da Hamza Hamzaoğlu, yaptığı analizlerin ardından fiziksel çalışmaları normal gerçekleştirip mental hazırlıklara ağırlık verecek.

4’ÜNÜN DURUMU ÇOK KRİTİK

Sabri Sarıoğlu, Burak Yılmaz, Umut Bulut ve Chedjou’nun performansının çok düşmesi, bireysel olarak hatalar yapmaları masaya yatırılacak. Kamerunlu Chedjou, Benfica ve Rize maçlarında konsantrasyon sorunu yaşayıp ofsayt hataları yaparken Sabri Sarıoğlu’nun da görev değişimlerinden olumsuz etkilenmesine dikkat çekildi.

TRANSFERDEN Mİ RAHATSIZLAR?

Öte yandan Burak ve Umut Bulut’un golcü arayışı ile ilgili mi bir düşüş yaşadıkları sorgulanacak. Sahada motive gözükmeyen ikiliden Umut Bulut, son milli kadroya da çağrılmaması dikkat çekmişti. Burak A Milli Takım’da ancak ocak ayında bir golcü hazırlıkları yapılması iki ismi etkilemiş gözüküyor. Özetle, Hamza Hamzaoğlu, kondisyon idmanları yerine zihinsel motivasyon ve eğlenceli idmanlar ağırlık kazanacak. A Milli oyuncuların resmi değil özel maç oynamaları da avantaj olarak görülüyor.