SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Anıtkabir sarı-lacivert!

1907 Fenerbahçe Derneği ve ÜNİFEB grubunun her yıl 10 Kasım’da ortaklaşa düzenlediği Anıtkabir ziyaretinde sarı lacivertli taraftarlar örnek bir görüntü sergiledi.

Sarı-lacivertli formalarla Anıtkabir'e giden giden taraftarların en önünde yürüyen Ali Koç ise sürekli olarak "F.Bahçe'ye başkan olsana" tezahüratları ve istekleriyle karşılaştı.
Bu tepkilere gülerek karşılık veren Ali Koç'un, yanına yanaşan bir taraftarın "Atatürk'ün kulübüne Atatürkçü Başkan" tepkisine ise gülerek, "Hepimiz Atatürk'ün çocuklarıyız. Elbette ki Atatürk'ün kulübü için elimizden geleni yapacağız" cevabını verdi.
Ali Koç, 30 Mayıs'ta Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurul'unda; "Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum başkanlığa aday olmak için bugün olmasa da yarın elimizi taşımızın altına koyma zamanı geldi" mesajını vermişti.
Ulu Önder Atatürk’ün ölümünün 77. yıldönümü nedeniyle Koç Holding yönetim kurulu üyesi ve Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Ali Koç ile sarı-lacivertli bir grup taraftarla birlikte Anıtkabir'e ziyarette bulundu. Atatürk'ün mozalesine çiçek bıraktı.