SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Şen’den Pereira’ya olay sözler

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, ''Pereira'nın yerinde bir Türk hoca olsaydı şimdiye çoktan gönderilirdi. Pereira'ya çok fazla kredi verildi'' dedi.

Güncellenme: 00:02, 10/11/2015
Ali Şen’den Pereira’ya olay sözler

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Şen, ‘'Pereira ‘Herkesi susturacağız’ diyeceğine ‘Herkes Fenerbahçe’yi konuşacak’ demeliydi. 1-0'lık skorlarla kazanan bir Türk teknik direktör olsaydı şimdiye çoktan gönderilmişti. Ama Türk insanı misafirperver ve yabancıya karşı sabırlı. Taraftar Pereira'ya büyük bir kredi açtı. Ama kredi huni gibidir. İyi kullanırsanız ince tarafından dökülür. İyi kullanmazsanız geniş tarafından hepsini bitirirsiniz. Takım iyi top oynamıyor. Aziz Yıldırım her şeyi yaptı başarı için. Yönetim de öyle; ama Pereira kredisini tüketti'' dedi.

“FUTBOLUN TENİS OLMADIĞINI BİZ ÇOK İYİ BİLİRİZ”

Şen, “Fenerbahçeliler futbolun güzelliğini de iyisini de bilir. Futbolun tenis olmadığını biliyoruz. Ama futbolu bize sevdiren hücumdur. Biz futboldan anlarız. Türk insanı futbolu iyi bilir. Ama Pereira 3-3-1 gibi bir buluşla karşımızda. Böyle bir sistem olur mu? Bunu nasıl açıklayacak'' ifadelerini kullandı.

“İYİ ANTRENÖR YILDIZ FUTBOLCUSUYLA DİDİŞMEZ, ONU BAŞARILI HALE GETİR”

Eski başkan, ‘'Kötü ve zeki olmayan bir hoca yıldız futbolcuyla kavga eder. İyi hoca yıldız futbolcusundan faydalanır. Pereira yanlış yapıyor'' dedi.