SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de düşme hattında yer alan Denizlispor’da sancılı günler yaşanırken teknik direktör Mehmet Altıparmak, “Tazminat almak için istifa etmiyor” söylentilerine tepki gösterdi. Geçen sezon Denizlispor’un en kötü döneminde elini taşın altına koyduğunu ve takımı düşmekten kurtardığını, bu sezon başında da çok cazip teklifleri geri çevirip Denizli’de kaldığını hatırlatan Mehmet Altıparmak, şöyle devam etti:

“Denizlispor’un bende ayrı bir yeri var. Bu kulüp için her fedakarlığı yaparım. Sözleşmemde tazminatla ilgili madde yok. Tazminat almak için bırakmadığımı iddia edenler bunu ispatlasınlar lisansımı yırtarım.”

Bir grup taraftarın olumsuz tezahüratları ve küfürlerinin takımı baskı altına aldığını, bu sorunun mutlaka çözülmesi gerektiğini belirten Mehmet Altıparmak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“9 yıllık teknik direktörlük hayatımda hiç bu kadar mağlubiyet almadım. Denizli’de oynadığımız maçlara deplasman takımı gibi çıkıyoruz. Taraftarlar 20’inci dakikadan itibaren aleyhte tezahürata başlıyor. Futbolcular bu yüzden yoğun baskı altında. Birilerinin buna dur demesi gerekiyor. Başarısızlığın sorumlusu bensem bir dakika bile durmam istifa ederim. Ama yaşanan bazı sorunların çözülmesi gerekiyor. Yönetim ile oturup bu konuları detaylı olarak görüşeceğiz.”

Yayınlanma Tarihi:16:26,