SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Şenol Güneş’in bahsettiği o isim!’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, "Senin kaptanın bana yalvardı" dediği Bursasporlu futbolcunun Volkan Şen olduğu öğrenildi.

Güncellenme: 12:38, 09/11/2015
İşte Şenol Güneş’in bahsettiği o isim!’

Beşiktaş’ın Bursaspor’u 1-0 mağlup ettiği, öncesinde, sırasında ve sonrasında birçok olayın yaşandığı karşılaşmanın ardından Şenol Güneş’in basın toplantısında söyledikleri olay olmuştu. “Senin kaptanın kendisini almam için yalvardı” diyen Şenol Güneş’in bahsettiği futbolcunun Volkan Şen olduğu öğrenildi.

Bursaspor Basın Sözcüsü ve Medya Direktörü Suat Paçacı da yaptığı yazılı açıklamada Şenol Güneş’i arayanın Volkan Şen olduğunu belirtirken şunları söyledi:

“O zaman şunu da söylemek lazım. Bursaspor Kulübü Başkanı ‘oyuncularımızın kafaları karıştırılıyor’ dendiğinde, niye itiraz ettiniz. Hem şark kurnazı diyeceksiniz, yalancı tüccar diyeceksiniz sonra da eski kaptanınız Volkan Şen beni arayıp gelmek için yalvardı diyeceksiniz. Dün gece maç sonundaki açıklama, oyuncuların kafalarının karıştırıldığına dair bir itiraf değildir de nedir?

Birkaç hafta önce Beşiktaş muhabirleri ile yaptıkları kahvaltıda söylenen ve bütün medyada yer alan açıklamayı da hatırlatalım o halde. Muhabirler soruyor, Bursaspor’dan kimi istersiniz diye… Cevap da şu, “Serdar Aziz’i isterim, Beşiktaş’a geldiğimde de istemiştim zaten..”

Şimdi bunca laf, bunca söz, kafa karıştırmak değil midir?

Herkesin sonuca odaklandığı bir ülkede, eğer Bursaspor taraftarı, Beşiktaş maçından sonra takımını alkışlıyor ve teselli ediyorsa asıl konuşulması gereken örnek davranış budur.”

Yayınlanma Tarihi:11:49,