SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’ın tahtı sallanıyor

Sakatlıktan kurtulduktan sonra bir türlü bekleneni veremeyen ve umursamaz tavırları nedeniyle tepki çeken ‘Kral’ Burak Yılmaz’a uyarı geliyor.

Güncellenme: 08:24, 09/11/2015
Burak Yılmaz’ın tahtı sallanıyor

Galatasaray’da işler istenildiği gibi gitmiyor. Benfica yenilgisiyle Şampiyonlar Ligi'nde işi mucizelere kalan sarı-kırmızılılar, ligde de Çaykur Rize'ye uzatmalarda yediği 2 golle yenilerek büyük yara aldı. Bu kayıplar kadar en fazla tepki toplayan isimlerin başında da forvette görev alan Burak Yılmaz geliyor. Sakatlıktan kurtulduktan sonra beklenen düzeye gelemeyen ve umursamaz tavırları ile tepki toplayan Burak Yılmaz'a teknik heyetten uyarı geliyor. Son 3 haftadır sahalara dönmesine karşın, ileri uçtaki alternatifi Umut Bulut gibi ileride etkisiz kalan Burak Yılmaz'ın bir nevi ‘bileti' kesildi.

BURAK YILMAZ RİTMİ DE BOZUYOR

Bazı maçlarda gol bulmasına karşın, tam anlamıyla verimli olamayan ve kendisini sahaya vermekte zorlanan, hatta takım içindeki ahengi de bozan Burak Yılmaz için devre arasında teklif bekleniyor. Milli golcünün talibi çıkması halinde hiç düşünmeden satmayı düşünen sarı-kırmızılı yönetim, yerine de Avrupa'da ses getiren yabancı bir golcü alacak. Burak Yılmaz'ın tutumuna göre uyarı cezasının paraya, hatta kadro dışına kadar gidebileceğini konuşan yönetim, yıldız oyuncunun değerine gitmesine de dikkat edecek. Kısacası Burak Yılmaz, değerini bulursa devre arasında uzun süredir hizmet ettiği sarı-kırmızılı formaya veda edecek. Burak Yılmaz'ın kadro dışı kalması halinde forvette devre arasına kadar Podolski'nin forma giymesi gündemde…

Bahadır ÇOKİŞLER

Yayınlanma Tarihi:08:22,