SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Torku Konyaspor karşısında 1 – 0 galip geldikleri maçın ardından yapılan eleştirilerle ilgili, “Bu ülkede herkesi susturacağımızı ve çok fazla şey ispat edeceğimizi düşünüyorum. Sezon sonunda kimin güleceğini hep birlikte göreceğiz.” dedi.

Süper Lig’de Torku Konyaspor’u 1-0 yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulunan Vitor Pereira, zor bir maç oynadıklarını belirterek, “Zorlu Ajax maçından sonra bu maçın kolay olmayacağını biliyorduk. Takım çok bilinçli bir görüntü sergiledi bu akşam. Rakibin gol pozisyonunu hatırlamıyorum. Kaliteli bir kadromuz var. Bugün, kolektif onamayı bir arada olmayı başardık. Biz takım olduğumuzu, bir arada olduğumuzu bu akşam ispatladık. Hedeflerimiz doğrultusunda gidiyoruz. Taraftarlarımızı sezon sonunda istediği başarıya ulaştıracağız.” diye konuştu.

Takıma yönelik yapılan eleştirilerin sorulması üzerine Portekizli teknik adam, Şu anda takımımı bir ay iki ay öncesine kıyaslarsak takımıma şu anda çok daha fazla güvendiğimi söyleyebilirim. ŞU anda yaptığımız işle takımımla gerçekten gurur duyuyorum. Ortaya koyduğumuz çalışmayla gurur duyuyorum. Çok fazla ispatlayacağımız şey var. Bu ülkedeki herkesi susturacağımızı düşünüyorum. Bunu sadece ben yapmayacağım. Bunu takımım ve ben yapacağım. Bu ülkede herkesi susturacağımızı ve çok fazla şey ispat edeceğimizi düşünüyorum. Sezon sonunda kimin güleceğini hep birlikte göreceğiz.” cevabını verdi.

Yayınlanma Tarihi:19:20,