SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hollandalı ayrılmayı kafasına koydu

Barcelona'nın milli arada resmen kapıyı çalacağı ve Fenerbahçe'ye 10 milyon Euro önereceği öğrenildi. Aziz Yıldırım tecrübeli golcünün kalmasından yana olsa da Barcelona, RVP'nin menajeriyle her konuda anlaştı.

Güncellenme: 11:34, 08/11/2015
Hollandalı ayrılmayı kafasına koydu

AMK GAZETE

Sezon başında gerçekleşen Robin van Persie transferi sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da büyük ses getirmişti. Hollandalı oyuncunun sadece adı bile Fenerbahçe’yi şampiyonluğun 1 numaralı favorisi haline getirmişti.  Ancak işler beklendiği gibi gitmedi. Van Persie formsuz olduğu halde ısrarla oynamak istiyordu. Teknik patron Pereira ise sezona çok daha hazır giren Fernandao’ya kıyamıyordu. Sambacı golleri atarken, Uçan Hollandalı hocasına trip atıyordu. Mutsuzluğu çok belliydi. Son dönemde sular biraz duruldu.

AYRILMAK İSTİYOR

Fakat iddialara göre Van Persie ocak ayında ayrılmayı çoktan kafasına koydu. Dünya devi Barcelona’nın, milli maç molasında sarı-lacivertlilerin kapısını çalacağı ve tam 10 milyon Euro önereceği öğrenildi. Hollandalı yıldızın menajerinin, Katalan ekibiyle her konuda anlaştığı belirtildi. Aziz Yıldırım, çok şey beklediği Van Persie’nin gitmesini hiç istemiyor. Bu nedenle ikili arasındaki görüşme gergin geçecek. Van Persie ocak ayında gitmek için izin isteyince, Başkan Yıldırım’ın vereceği tepki merakla bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:11:32,