SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çınar çam devirdi!

8 Kasım 2015

Maçın ilk 20 dakikasında sarı-kırmızılılar çok etkiliydi. İkinci yarınrın son bölümlerine kadar da bu sürdü. Ancak uzatmalarda anlamsız geri çekilince golleri kalesinde gördü. Hem maçı, hem maç fazlasıyla liderliği kaybetti. Galatasaray için şanssız bir geceydi. Üç oyuncunun birden sakatlanıp çıkması görülmüş şey değil. Her şeye rağmen, geriye düştüğü maçta öne geçmeyi başardılar ama sonunu getiremediler. Bunda Serkan Çınar'ın rolü de büyüktü.

Biz hakemlerle ilgili olumsuz şeyler yazmaktan yorulduk. Her maçta bir hakem hatası, her maçta skora etki eden kararlar. Bu karşılaşmada da Serkan Çınar, kendisine verilen şansı çok kötü kullanarak maçın sonucuna etki etti. İlk yarıda Hakan Balta'nın topla koluyla oynadığı pozisyona penaltı verse kimse bir şey diyemezdi.

Umut Bulut'a verdiği her iki sarı kart da evlere şenlikti. İlk pozisyonda bırakın sarı kartı faul bile yoktu. O da gitti gol oldu. İkinci yarıda Umut'u ikinci sarıdan attı ve o pozisyonda da net bir faul yoktu. Dolayısıyla Umut yok yere oyundan atıldı. Ondan sonra da önde olan Galatasaray maçı kaybetti. Buna çanak tutan da kararlarıyla Serkan Çınar oldu. Soruyorum, Oğuz Sarvan'a ve Uilenberg'e. Hala bu hakemleri savunacak mısınız? Çınar'ın bu yönetimiyle ilgili ne diyeceksiniz? Yorumlarını merakla bekliyorum.

Her ne kadar Serkan Çınar, sonuca etki eden hatalar yapsa da Galatasaray gibi bir takımın uzatma anlarında 2 gol birden yemesi, şaşırtıcı. Benfica maçında golleri duran toplardan yiyen sarıkırmızılılar, dün yine kanat ataklarından gelen toplardan yıkıldı.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek