SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım bunu görmesin…

Fenerbahçe'nin yıldızı Diego Ribas, Alex de Souza'nın Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı yalanladığı belgeleri Instagram'da beğendi. Diego konuyla ilgil açıklama yaptı.

Güncellenme: 19:45, 07/11/2015
Aziz Yıldırım bunu görmesin…

Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım ve eski kaptan Alex de Souza arasındaki gerilime bir yenisi eklendi.

Brezilyalı futbolcu Alex de Souza, Aziz Yıldırım’ın Sevilla maçı primlerini vermediğini iddia etmiş, Yıldırım ise bu iddiaların gerçek olmadığını dile getirmişti.

Aziz Yıldırım’ın yayınladığı belgeleri yalanlayan Alex de Souza ise, belgelerdeki imzaların kendisine ait olmadığını öne sürdü.

Alex’in Instagram hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımı Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas’ın beğenmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

wesgreghrt

Diego’nun bu hareketi sonrasında sosyal medyada şu tepkiler verildi;

@HamzahanBayrak: Adamsın Diego @Berkem_Persie: Diego Ribas’ın, Fenerbahçe’de ki kariyeri bugün itibariyle bitti.. @cinarrrrr: Muhabbet para olunca diego hemen atlamış @hichmet:  Aziz Yıldırım bunu görürse Diego’yu samandra’nın giriş kapısına kilitler. Cesarete bak @rafaelfalconn: Güle güle Diego yolun açık olsun…

DIEGO’DAN KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Brezilyalı futbolcu daha sonra konuyla ilgili Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı;

Bugün hiç hoş olmayan bir olay yaşandı. Sosyal medya ekibimden Brezilyalı bir çalışan kesinlikle benim iznim olmadan ve Türkçe bilmediği için ne yazıldığını anlamadan benim instagramımdan bir fotoğraf beğenmiş. Bu olay yaşandığında ben antrenmandaydım. Yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim. Konuyla ilgili ciddi tedbirler alacağıma emin olabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:18:11,