SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz ne derse o!

Hamza Hamzaoğlu, adı Premier Lig ekipleriyle anılan Burak Yılmaz ile özel görüşecek. Yıldız oyuncu ayrılmak isterse izin verilecek ve Avrupa’dan genç ve ucuz forvet bakılacak.

Güncellenme: 07:23, 06/11/2015
Burak Yılmaz ne derse o!

Galatasaray’ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz, sakatlıktan yeni çıktı. Burak Yılmaz, Gençlerbirliği ve Eskişehir ağlarına ikisi penaltıdan 3 gol gönderdi. Fakat zayıf rakipler önündeki bu futbol aldatıcıydı. Nitekim Burak Yılmaz'ın eski formundan ne kadar uzak olduğu Benfica önünde görüldü. Kral hiçbir olumlu hareket yapamadan maçı tamamladı. Artan eleştiriler, Burak Yılmaz'ın canını sıkıyor. Adı Premier Lig ekipleriyle anılan tecrübeli oyuncunun ayrılabileceği söyleniyor. Bu gelişmeler üzerine Hamza Hamzaoğlu topa girme kararı aldı.

BURAK YILMAZ’IN YERİNE GENÇ YETENEK

Başarılı teknik adam öğrencisiyle baş başa özel bir görüşme gerçekleştirecek. Burak Yılmaz kalmak isterse ona her türlü destek verilecek. Fakat ayrılık kararı alırsa saygı gösterilecek ve önü açılacak. Taliplerden astronomik ücretler istenmeyecek. Kısacası Ocak ayında Burak Yılmaz kaderini bizzat kendisi çizecek. Kral yuvadan uçarsa, Galatasaray scout ekibinden gelecek raporlar doğrultusunda mutlaka bir forvet transfer edecek. Joserodriguez ve Lionel Carole gibi ucuz, genç ve potansiyelli isimler tercih edilecek.