SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lokomotiv Moskova’nın golcüsü Niasse, Galatasaray transferiyle ilgili yaşananları açık açık anlattı! Senegalli futbolcu, sarı-kırmızılı takımın kendisini istediğini ancak Rus ekibinin transfere izin vermediğini belirtirken, Galatasaray transferi için de Ocak ayını işaret etti.

Oumar Niasse’nin maç sonu sözleri şöyle;

“3 sene önce burada kariyerime güzel bir başlangıç yapmıştım. Burada olmak güzel, iyi de bir oyun oldu. Galatasaray gerçekten benim gelmemi istedi, ben de gelmeyi çok istedim. Galatasaray’da oynamak çok iyi olurdu ama Galatasaray’dan resmi bir teklif gelmedi. Lokomotiv’le alakalı karmaşık bir durum vardı, beni bırakmak istemediler. Dürüst olmak gerekirse ben Galatasaray’ı istedim. Biraz zor oldu ama ekibim kalmamı istedi. Bana ihtiyaçları olduğunu güzel bir şekilde anlattılar. Ocak ayında da her şey olabilir, Galatasaray büyük bir takım, gelip beni alabilirler.

Bilal, Sneijder, Selçuk gibi orta saha oyuncularının önünde bir santrfor olarak oynamak güzel olur. Ben kapıyı kapatmıyorum. Türkiye’ye geldiğimden bu yana burada kimseyle sıkıntım olmadı. Oynadığım ekibim için ter döküyorum.”

Yayınlanma Tarihi:20:50,