SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başından bu yana ismi Paris Saint Germain ile anılan Cristiano Ronaldo’nun Kicker dergisine verdiği röportaj, iddiaları arttırdı. Fransız ekibinin 100 milyon Euro’yu gözden çıkardığı Ronaldo, dergiye söylediği “Real Madrid’den bir gün ayrılabilirim” şeklindeki demeci başkan Florentino Perez’in olaya el atmasına neden oldu.

5639ca97c03c0e50c865209d

Paris Saint Germain ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçı öncesi stat koridorlarına gelen Perez, oyunculara başarı dilerken Cristiano Ronaldo ile özel olarak ilgilendi. Perez, Portekizli yıldıza “Kicker dergisine ayrılacağını mı söyledin?” diyerek hesap sordu. Bu soru karşısında neye uğradığını şaşıran Cristiano Ronaldo “Hayır. Ben böyle bir şey söylemedim. Tamamen başka bir şey söyledim” diyerek dergiyi yalanladı.

Ancak Cristiano Ronaldo’nun maçın ardından Paris Saint Germain Teknik Direktörü Laurent Blanc’ın kulağına eğilerek bir süre fısıldaması, transfer iddialarını güçlendiriyor. Manchester United’ın da ilgilendiği yıldız futbolcu için Paris Saint Germain’in devre arasında Real Madrid’e 100 milyon Euro teklif götüreceği söyleniyor.

DIŞ HABERLER