SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’nde Ajax ile 0-0 berabere kalan Fenerbahçe’nin golcüsü Fernandao, maç sonu açıklamalar yaptı.

Deplasmanda Ajax ile golsüz eşitlikle biten maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Brezilyalı oyuncu Fernandao, “Zorlu bir maçtı. Takım genel anlamda iyi oynadı. Çalışmaya devam etmeliyiz ve gruptan çıkma konusunda her şey bizim elimizde ” dedi.

Fernandao kendisiyle birlikte Ozan ve Volkan'ın oyuna girdikten sonra maça hareket geldiği yorumuyla ilgili de, “Bu görüşe katılıyorum; ama takım genel anlamda iyi oynadı. Ajax maçının zor olacağını biliyorduk. Takım halinde çalıştık ve mücadele ettik. Zorlu bir maçtı. Tüm takım arkadaşlarımı emekleri nedeniyle tebrik ediyorum. Deplasmanda olmasına rağmen iyi oynadık. Net bir pozisyondan yararlanamadım. Çalışmaya devam etmeliyiz ve gruptan çıkma konusunda her şey bizim elimizde” diye konuştu.

Kendisine maç boyunca fauller yapıldığı yönündeki yorumu da değerlendiren Fernandao, “Bana çok agresif oynadıklarını düşünmüyorum ama bazı fauller vardı. Biz de hata yapabiliyoruz, rakip de yapabiliyor. Bu akşam da güzel bir maç oldu” ifadeleriyle sözlerini bitirdi.

Yayınlanma Tarihi:22:48,