SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muslera’ya rağmen…

Benfica önünde defans hataları yenilgiyi getirdi. Uruguaylı yine devleşti maçın erken kopmasını önledi. Onun gibi dünya markası bir eldiven kalede ama Aslan, Devler Ligi’nde son 3 sezonda 16 maçta 40 gol yedi.

Güncellenme: 08:25, 05/11/2015
Muslera’ya rağmen…

AMK GAZETE

G.SARAY kader maçında Estadio Luz'da Benfica'ya boyun eğdi ve gruptan çıkma şansını iyice zora soktu. Karşılaşmada savunmada yapılan basit hatalar Cimbom'un sonunu hazırladı. Sezon başından bu yana iyi oynayan Hakan Balta ile Chedjou bile gününde değildi, Denayer döküldü. Savunmada tek başına ayakta kalan kişi ise her zamanki gibi FernandoMuslera'ydı. Uruguaylı file bekçisi kritik kurtarışlarla farkın açılmasını vemaçın erken kopmasını önledi, Aslan'ın Yasin'in kaçırdığı 90+2'ye kadar şansının sürdürmesini sağladı.

ÖYLE Kİ, Meksika basını bilemilli oyuncuları Raul Jimemez'in topunu tokatlayanMuslera'ya övgü yağdırdı. Cimbomson 3 sezonda Şampiyonlar Ligi 16 grupmaçında kalesinde 40 gol gördü. Bunların 4'ünü Sinan, 5'ini Eray, 31'ini ise Uruguaylı kaleci yedi. Ancak dünya klasında bir isimolan ve son yıllarda sarı-kırmızılı ekibin kazandığı başarılarda başrolü oynayanMuslera'nın performansı bile istatistiksel açıdan G.Saray'ın Şampiyonlar Ligi'nde defansif anlamda ne kadar kötü olduğunun gözler önüne serilmesini engelleyemedi.

Yayınlanma Tarihi:08:23,