SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Direktör Şota Arveladze, morali bozuk olan kaptan Onur Kıvrak’a bu sabahki antrenmanda özel ilgi gösterdi. Antrenman öncesinde sahada uzun süre Onur’la konuşup şakalaşan Şota Arveladze, antrenman sırasında da bu tavrını devam ettirdi.

Sakatlığının geçmesinin ardından Gaziantepspor maçına yedek başlayan kaleci Onur’un bu hafta sonu ilk 11’de forma giyebileceği belirtildi.

3 EKSİKLİ ANTRENMAN

Trabzonspor’un sabah antrenmanına sakatlıkları nedeniyle salonda çalışan Constant, Marin ve Mbia dışındaki bütün futbolcular katıldı.

Antrenman öncesinde saha ortasında futbolcularıyla bir toplantı yapan Şota Arveladze, “Bugüne kadar oynadığımız maçlarda rakipleri çok fazla takip etmedik ve kovalamadık. Bugün bu eksiklik üzerinde çalışacağız. Topu kaybeden kapmak için peşinde koşacak” dedi.

ŞOTA ARVELADZE: “ŞAMPİYON TRABZONSPOR”

Futbolcularını 3’er kişilik 6 takıma bölen Şota Arveladze, çift kale maçlar yaptırdı. Oldukça çekişmeli geçen maçlarda Mehmet Ekici, Musa Nizam ve Alper Uludağ attıkları gollerle dikkat çekerken mini turnuvada hiçbir takım yeterli galibiyet sayısına ulaşamadı.

Bunun üzerine şampiyonu belirlemek için penaltı atışı yaptıran Şota Arveladze, yine eşitlik olunca, “Şampiyon kim hocam?” diye soran oyuncularına, “Şampiyon Trabzonspor” diyerek antrenmanı tamamladı.

ŞAKALAŞTILAR, GÜREŞTİLER

Trabzonspor’da futbolcuların antrenmandaki neşeli halleri dikkat çekti. Birbirleriyle şakalaşan ve güreşen bordo-mavili oyuncular, turnuvayı kazanamayan ancak takımıyla galibiyet pozu veren Musa Nizam’a da takıldılar.