SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robin van Persie: Ben daha bitmedim

Bir daha Hollanda Milli Takımı’na alınmayacağı ileri sürülen Fenerbahçeli Robin Van Persie, “Ajax karşılaşması benim maçım olacak. Ülkemde kamuoyuna daha bitmediğimi göstereceğim” dedi.

Güncellenme: 07:32, 02/11/2015
Robin van Persie: Ben daha bitmedim

Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Van Persie, Ajax ile oynayacakları Avrupa Ligi maçı öncesi iddialı mesajlar gönderdi.

Takım arkadaşı Nani ile birlikte Pereira'yla toplantı yapan Persie, hocasıyla herhangi bir sorununun bulunmadığını söyledi. Van Persie, “Takımın patronu Pereira'dır, hak edene formayı verecektir. Kendisinden özür diliyorum. Bu konu kapandı, önümüze bakıyoruz. Fenerbahçe'ye geldiğim günden beri beklentileri karşılayamadım. Ama Ajax maçıyla birlikte kendimi göstereceğim” dedi.

“BEN DAHA BİTMEDİM”

Van Persie, artık Hollanda Milli Takımı'na çağrılmayacağı iddiaları için de “Ajax maçı benim maçım olacak. Bu karşılaşmayla ülkem Hollanda'da kamuoyuna daha bitmediğimi göstereceğim. Fenerbahçeli taraftarlara da sıkıntıların geride kaldığını oynayacağım futbolla kanıtlayacağım” diye kohuştu.

Hollanda'nın Voetbal İnternational sitesi, Fenerbahçe'nin Hollandalı süper yıldızı Van Persie'nin milli takıma çağırılmayacağını öne sürmüştü. Hollandalı eski yıldızlar da Van Persie'yi sert ifadelerle eleştirmişlerdi.

Yayınlanma Tarihi:07:15,