SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Hakem hataları neden hep Trabzon’da oluyor?”

Trabzonspor yönetiminin önemli isimlerinden Ali Uzunay, “Hakem hataları neden hep Trabzon’da yapılıyor? Seyirci ve halk kışkırtılmak isteniyor” dedi.

Güncellenme: 08:26, 02/11/2015
“Hakem hataları neden hep Trabzon’da oluyor?”

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, hakem hataları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gaziantepspor maçında yaşananları anlatan uzunay, “Hakemler, hakem odasının kapısını kendileri kilitlemişlerdir. Maç başından itibaren emniyet güçleri stat içinde ve çevresinde güvenliği sağlamışlardır. Hakemlerin beklemesi onların bilgisi ve onayı dahilindedir. Vali ve emniyet ile koordineli çalışıp, kriz büyümemiştir. Yerel basında aklın almayacağı hakaret ve iftiralar ise çok acı. Herkes kendine gelmeli” dedi.

“HAKEM HATALARI NEDENİYLE 13 PUANIMIZ YENDİ”

Şike sürecine geri dönen Uzunay, “En başından beri Trabzonspor olarak hukuk savaşımızı sürdürmekteyiz. Ancak taraftarın bu travmadan kurtulması kolay değil. Bir takım mihraklar futbolla yatıp kalkan bu şehir insanını kaos ortamının içine çekmeye çalışmakta. Hakem hataları neden hep içerideki maçlarda oluyor? Seyirci ve halk kışkırtılmak isteniyor. 13 puanımız yendi” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:08:11,