SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de kaptanlar dümene geçti

Fenerbahçeli futbolcular dünkü idmandan önce toplandı, Volkan, Gökhan ve Mehmet Topal arkadaşlarına uyarı yağdırdı: ‘Fenerbahçe’nin başarısız olmasını isteyenler var. Onları sevindirmeyelim, kendimize güldürmeyelim. Hatalarımızdan ders çıkaralım. Herkes sorumluluk alsın, korkmasın. Sahada birbirimize yardımcı olalım.'

Güncellenme: 07:04, 02/11/2015
Fenerbahçe’de kaptanlar dümene geçti

Fenerbahçe’de takım kaptanları futbolcularla dünkü antrenmandan önce toplantı yaptı. Volkan Demirel, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ın organize ettiği toplantıda çarpıcı konuşmalar yapıldı.

Volkan Demirel, “Zor bir dönemden geçiyoruz. Üzerimizde baskı var. Maç kazansak da eleştiriliyoruz. çünkü başarısız olmamızı isteyenler var. Biz başarısız olursak mutlu olacaklar. Onları sevindirmeyelim, kendimize güldürmeyelim” ifadelerini kullandı.

Gökhan Gönül de “Elbette ki herkes gibi bizler de zaman zaman hatalar yapıyoruz. önemli olan bu hatalarımızdan ders almak. Takımımıza sahip çıkalım. Herkes korkmadan sorumluluk alsın. Hata yapacağım diye korkan mutlaka yanlış yapar. Sahada birbirimize destek olalım. Takımı üst seviyeye çıkaralım. Daha çok çalışalım. Bunun için en büyük iş bize düşüyor. Eğer biz üzerimize düşeni yaparsak hedefimize ulaşabiliriz” diye konuştu.