SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitor Pereira sonunda patladı!

Pereira, yerine teknik direktör aranmasıyla ilgili iddialar üzerine “Bu tip dedikodulara alıştım artık. Aldırmıyorum, işime bakıyorum. Benim Fenerbahçe ile daha 2 yıllık sözleşmem var. Başarılı olduğuma da inanıyorum” diye konuştu.

Güncellenme: 08:01, 01/11/2015
Vitor Pereira sonunda patladı!

Fenerbahçe'de takıma oynattığı futbol nedeniyle eleştirilen, hatta yerine teknik direktör arandığı da iddia edilen Vitor Pereira sonunda patladı. Portekizli teknik adam, “Ben asla yılmam, hedeflerime ulaşmadan da gitmem. Benim Fenerbahçe ile daha 2 yıllık sözleşmem var. Yaptığım işe de inanıyorum, başarılı olduğumuzu da biliyorum. Çalışmaya devam edeceğim. Ligde şampiyon olacağız, Avrupa'da da büyük başarılar kazanacağız. Eksiklerimiz olabilir. bunu da çok çalışarak düzelteceğiz” dedi.

“BAŞARAMAZSAM GİDERİM”

Pereira, yerine bazı teknik direktörlerin adının geçmesiyle ilgili olarak da “Bu tip dedikodulara ve baskılara alıştım. Daha önce çalıştığım kulüplerde de bunlarla karşılaştım. Hayatım boyunca karşılaştığım zorluklar beni asla yıldırmadı. Yine yıldırmayacak. Eğer oynadığımız maçlarda hakem hataları olmasaydı biz şu anda ligde liderdik. Sezon sonunda şampiyon olamazsak o zaman zaten kendim gidebilirim. Başaramazsam giderim. Biraz sabır istiyorum, her şey iyi olacak” diye konuştu.