SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli bombası!

Trabzonspor, hoca konusunda flaş bir hamle yaptı. Şota’nın yeterli olmadığını düşünen Başkan Hacıosmanoğlu, Mustafa Denizli’ye teklif götürdü. Kurt teknik adam ise, “6 Aralık’taki seçimi bekleyelim” dedi.

Güncellenme: 07:24, 01/11/2015
Mustafa Denizli bombası!

Trabzonspor Kulübü’nde hareketli günler yaşanıyor… Şota arveladze'yi büyük umutlarla göreve getiren ancak Gürcü hocanın son zamanlardaki düşüşe çare olamadığını gören başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, bomba bir isime yöneldi. Mustafa Denizli'ye teklif götürüldü. Şu anda yorumculuk yapan kurt hoca tekliften dolayı mutlu olduğunu belirtirken, “6 aralık'ta seçim yapacaksınız. Bundan sonra konuşmak daha sağlıklı olur” dedi. Başkan Hacıosmanoğlu kongre için henüz adaylığını açıklamadığı için Denizli bu şekilde bir cevap verdi.

HEKİMOĞLU DA GETİREBİLİR

Camiadan ciddi destek bulan Celil Hekimoğlu, diğer aday Sebahattin Çakıroğlu'nu da listesine almaya karar vermişti. Kulislerde konuşulan iddia, Hacıosmanoğlu seçilmese bile Hekimoğlu'nun da Mustafa Denizli'yi göreve getirmek isteyeceği yönünde. Avni Aker'deki Gaziantepspor maçında yaşanan son çirkin olaydan sonra herkes başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na ciddi şekilde yüklenirken, Mustafa Denizli canlı yayında, “Trabzonspor'un yaşadığı kadar haksızlığı kimse yaşamadı” şeklinde bir açıklama yapmıştı.