SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’den teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe’den teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, basında yer alan haberlere ilişkin açıklamalar yayımlamaya devam ediyor.

Sarı-lacivertliler, bu kez 4 haberin gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna bildirirken, ortaya atılan teknik direktör adaylarının hayal ürünü olduğu ifade edildi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Bugünkü Fotomaç Gazetesi'nde ve Vatan Gazetesi'nde yayınlanan “Neden ilk ben çıkıyorum?” başlıklı haberler yalandır.

Yine Fotomaç Gazetesi'nde “Pereira'dan Galatasaraylı savunma” ve Vatan Gazetesi'nde yer alan “Nani ile Soğuk Savaş” başlıklı haberler de yalandır.

Ayrıca Fanatik Gazetesi ve bazı basın-yayın organlarında, kulübümüzle ilgili bazı teknik direktör isimleri ortaya atılmakta, yalan haberlere devam edilmektedir. Adı geçen isimlerle ilgili herhangi bir tasarrufumuz olmamakla birlikte, bu tür yalan haberler bahse konu kişileri de zor durumda bırakmaktadır. Kamuoyunu yanlış yönlendiren bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederiz”

F.BAHÇE’DEN ‘BAZI’ BENZETMESİ..

Fanatik Gazetesi’nde yer alan Aykut Kocaman – Fenerbahçe flörtü konusunda sarı-lacivertliler isim vermedi. Basında birçok iddia yer almasına rağmen Kocaman konusunda ‘bazı’ benzetmesi yapıldı.

Aykut Kocaman da “Fenerbahçe teknik direktörlüğü için isminiz geçiyor. Ne söylemek istersiniz?” şeklindeki soruya, “Hiçbir ilgim yok. Şunu da söyleyebilirim ki; hiç ilgim de olmayacak” cevabını vermişti.

Gazetede yer alan haberde, “Fenerbahçe’de flaş gelişme… Pereira’dan ümidi kesen yönetim, alternatif teknik adam arayışlarına başladı. Listede iki Türk vardı; Aykut Kocaman ve Ersun Yanal… Ancak şampiyonluk sonrası yaşananlar nedeniyle Yanal’a soğuk bakan Sarı-Lacivertliler, Kocaman ile en kısa sürede masaya oturmayı planlıyor” ifadeleri yer alıyordu.