SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hatta Başkan Aziz Yıldırım, Başkent’e gitmezken Sportif Direktör Terraneo ile bir görüşme yapıp takımın neden iyi oynamadığının sorgulanmasını istedi. Zirve yarışını bırakmayan Sarı-Lacivertli takımda buna rağmen yapılan 70 milyon euroluk transferin karşılığının sahaya yansımadığı düşünülürken Aziz Yıldırım, Terraneo’ya, “Hocayla konuşun, gerekirse toplantılar yapın. Bu durumu toparlayın” dedi.

AJAX FENERBAHÇE GÖRSÜN

Hafta sonunun ardından pazartesi günü Aziz Yıldırım’ın talimatı doğrusunda İtalyan Sportif Direktör ile teknik heyetin bir görüşme yapacağı ifade edilirken, “Fenerbahçe iyi futbol oynasın” toplantıları gerçekleşecek. Bu konuda Vitor Pereira’nın sezon başında sözünü verdiği afresif, tempolu, baskılı F.Bahçe’yi sahada göstermesi istenecek.

FENERBAHÇE’NİN KONDİSYONU EKSİK

Sakatlıklar konusunda her maç ayrı bir kriz yaşayan Fenerbahçe’de bir başka çözümü istenen sorun ise fizik kondisyon meselesi. Nani’yi rotasyona tabi tutup Alper Potuk’u sahaya süren ve maçı bu oyuncu ile kurtaran Pereira’yla, “Alper maçı bitiremedi, yoruldu ve çıkmak istedi. 10. hafta bitmiş, 90 dakika çıkartamayan oyuncu mu olur” sorusu yöneltilecek… Pereira’dan bu sorunu hemen çözmesi istenecek.

Akşam

Yayınlanma Tarihi:18:19,