SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Hatalardan bir şeyler beklemek doğru değil”

Kasımpaşa ile 3-3 berabere kalan Beşiktaş'ta teknik patron Şenol Güneş, mücadeleyi değerlendirdi. Kasımpaşa tarafının hakeme olan tepkisi hakkında da konuştu.

Güncellenme: 23:37, 30/10/2015
“Hatalardan bir şeyler beklemek doğru değil”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa karşılaşması sonrasında yayıncı kuruluşa konuştu. Galibiyete yakın olan taraf kendilerinin olduğunu söyleyen Güneş, rakibin sürekli faule yatkın bir oyunu olduğu için kendilerini gösteremediklerini belirtti.

Şenol Güneş’in maç sonu açıklamaları şöyle;

“Bizim maçlarımıza baktığınızda en keyifli maçlar bizimkiler oluyor. Rakip, takım oyunu oynayan bir ekipti. Çok faul yapan bir takımdı. Orada bir sıkıntımız oldu. Oyun akışımızı tutturamadık. Bütün bunlara rağmen 3 gol atıp 3 gol yedik, 2 puan kaybettik.”

YENİLEN GOLLERE ELEŞTİRİ

“Yediğimiz 3 gol de bizim gibi bir takımın yememesi gereken gollerdi. Kontraya yakın bir ekip olsaydı ancak gollerin hiçbiri öyle olmadı. 3-2’den sonra gol yeseydik üzülmezdim. Bütün oyuncular iyi niyetliydik. Rakibi zorlamaya çalıştık. Bizim alıştığımız hızlı akış olmadı.”

PENALTI POZİSYONU

“Oyunun geneline baktığımda kazanmaya yakın olan bizim takımdı. Oyuncu hamle olarak planjon yapmaya çalıştı. Hakemin hatalı kararı olabilir ya da olmayabilir. Futbol adına iki takım da iyi oynamaya çalıştı. Kazanmaya yakın bizdik. Onlar da kazanabilirdi. Bütün oyuncularıma teşekkür ediyorum. Seyircilerimiz de iyiydi. Hakem hatalarından bir şeyler beklemek doğru değil. Hakemin hatalarının maçın önüne geçmesi doğru olmaz.”

“Bugünden itibaren Perşembe günkü Moskova maçını düşüneceğiz. Galip gelirsek büyük bir adım atacağız.”

Yayınlanma Tarihi:23:36,