SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan Pereira’ya şikayet!

Fenerbahçe, Osmanlıspor deplasmanında kazandı ancak futbol kimseyi mutlu etmedi. Maçı İstanbul'da izleyen Aziz Yıldırım'ın da bu konudaki memnuniyetsizliğini Terraneo aracılığıyla Pereira'ya ilettiği öğrenildi

Güncellenme: 08:26, 30/10/2015
Aziz Yıldırım’dan Pereira’ya şikayet!

Fenerbahçe’de Vitor Pereira, alınan galibiyete rağmen eleştirilmeye devam ediyor. Fenerbahçe, dün akşam konuk olduğu Osmanlıspor deplasmanında Alper Potuk'un tek golüyle 3 puana ulaştı ancak ortaya konulan futbol yine tatmin etmedi. Sezon başından beri yaşanan ‘60 dakika sendromu' dün yine kendini gösterdi.

Pereira'nın öğrencileri, son yarım saatte neredeyse tüm hatlarıyla kapanarak oynadı. Taraftarlar bu duruma sosyal medyada yazdıkları yorumlarla tepki gösterdi. Maçtan önce Ankara'dan İstanbul'a dönen ve maçı burada izleyen Aziz Yıldırım'ın da bu konuda taraftarlarla aynı görüşte olduğu belirtildi.

Başkanın bu memnuniyetsizliğini, sportif direktör Giuliano Terraneo aracılığıyla Pereira'ya ilettiği öğrenildi. Terraneo'nun Portekizli teknik adama bu konuyla ilgili ilk uyarıyı, İstanbul dönüşü takım otobüsünde yaptığı kaydedildi. Önümüzdeki günlerde Samandıra'da Aziz Yıldrırım'ın da katılımıyla ‘kötü futbol' toplantısı düzenlenebilir.

Fanatik