SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şampiyon Bunker Mentality

Şampiyon Bunker Mentality

Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası'nda, Romain Wattel, Darren Stockdale, Kevin Cummings, Thomas Muldoon'dan oluşan Bunker Mentality takımı, toplamda -23 ile şampiyon oldu.

 

‘Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’, profesyonel golfçüler ile golf tutkunlarını bir araya getirdi. 27 takımın katıldığı turnuvada, Avrupa Turu’nun önemli isimleri Shane Lowry, Soren Kjeldsen, Stephan Gallacher, Grame McDowell, David Horsey, Marcel Siem ve Gregory Bourdy’nin de aralarında bulunduğu 108 sporcu yarıştı.

Turnuva şampiyonluğunu Romain Wattel, Darren Stockdale, Kevin Cummings, Thomas Muldoon’dan oluşan Bunker Mentality takımı toplamda -23 ile kazandı. Chris Wood, Hüseyin Demirağ, Caner Tuna ve Nida Cireli’den kurulu Bodrum takımı toplamda -19 ile ikinci sırayı aldı.

Turnuvada üçüncülük kürsüsüne ise – 18 ile Alejandro Canizares, Ali Kızıldağ, Gürkan Başeğmez ve Ali Özdoğan’dan oluşan Calista takımı çıktı. Birinci takıma kupasını, Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO’su ve Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Akdemir verdi. Ödül töreninde Avrupa Turu yöneticilerinden Keith Waters ve Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu da hazır bulundu.

Turnuvada özel ödüller de sahiplerini buldu. Erkeklerde en uzun vuruş ödülü Ahmet Çağıl’ın olurken, kadınlarda Yurdanur Akkaş ödüle hak kazandı. Bayrağa en yakın atışı yapan Laurent Ferron da özel ödül aldı.