SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eskişehirspor’da ortalık iyice karıştı

Eskişehirspor’da ortalık iyice karıştı

6 maçtır yenilen, ligin dibine demir atan Eskişehirspor’da taraftarlar yönetimi ısrarla istifaya çağırıyor. Şehirde büyük tepki oluşurken, Galatasaray ile oynanacak maç öncesi Gekas’ın da takımdan gitmek istemesi şok yarattı...

4 puanla ligin dibine demir atan Eskişehirspor'da işler hiç iyi gitmiyor. İsmail Kartal da çare olmazken, taraftarlar Başkan Mesut Hoşcan ve yönetimine oldukça tepkili. Atatürk Stadı'nın önünde her akşam toplanan kırmızı-siyahlılar, eylem yapıyor. Şehirin duvarlarına, “İstifa” yazılırken, sosyal medyadaki fotoğraflar Eskişehirsporlular'ı iyice çıldırttı. Bazı yöneticilerin Galatasaray ve Beşiktaş formalı görüntüleri büyük tepki topladı.

Galatasaray'ı evinde konuk edecek olan Eskişehirspor'da, başka takımların formasını giyen yöneticiler taraftarların hedefinde.

Puan kaybı durumunda Başkan Mesut Hoşcan'ın yüksek sesle istifaya çağırılacağı belirtildi. Takım içinde de kriz büyük. Yunan yıldız Theofanis Gekas, devre arasında ayrılmak istiyor. Bazı antrenmanlara da bilerek çıkmadığı iddia edildi. Kırmızı siyahlı ekipte, sezon başından bu yana pek çok oyuncunun parasını alamadığı da öğrenildi.