SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor’da ilk başkan adayı Feyyaz Çiftçi

Balıkesirspor'un 4 Kasım'da yapılacak olağanüstü genel kurulunda başkan adayı olduğunu ilk açıklayan Feyyaz Çiftçi oldu.

Güncellenme: 11:13, 28/10/2015
Balıkesirspor’da ilk başkan adayı Feyyaz Çiftçi

Daha önce mevcut Başkan Tuna Aktürk yönetiminde görev yapan, bir önceki olaylı kongrede Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un desteğini alıp, Aktürk’ün rakibi olan, ancak usülsüzlükleri gerekçe gösterip, ekibiyle birlikte salonu terk eden Feyyaz Çiftçi, göreve talip olduğunu duyurdu. Zor bir göreve soyunduklarını ancak bu yükün altından kalkabilecek bilgi, deneyim, inanç ve vizyona sahip olduklarını vurgulayan Feyyaz Çiftçi, açıklamasında şöyle dedi:

“İlk günkü heyecan ve enerjiyle, şehrimize ve kulübümüze yakışacak güçlü ve vizyonlu bir yönetim kuruluyla kongrede aday olacağımızı bildirmek isteriz. Balıkesirspor’un hizmetinde olan, Balıkesirspor için projeler tasarlayan ve kulübün kurumsallaşması için önerilerde bulunan bizlerin, şehrimizin en önemli markası olan kulübümüze sırtımızı dönmemiz mümkün değildir. Amacımız kırılan gönülleri tamir etmek, tribünleri tekrar doldurmak, Balıkesirspor’u yeniden şehrin lokomotifi haline getirmek, kentin tüm dinamiklerini Balıkesirsporluluk kimliği altında birleştirmek. 4 Kasım’da yapılacak genel kurulun camiamızın içine düştüğü kaostan çıkmasına vesile olması temennisiyle kongrede yönetime talip olacağımızı kamuoyunun bilgilerine sunarız.”