SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Necati Ateş: “16 yıldır Kadıköy’de…”

Galatasaray’ın eski golcüsü Necati Ateş, Radyospor’da “Galatasaray’ın 16 yıldır Kadıköy’de kazanamaması değil kaldırdığı kupa unutulmaz” dedi.

Güncellenme: 20:22, 27/10/2015
Necati Ateş: “16 yıldır Kadıköy’de…”

Galatasaray, Kadıköy'de Fenerbahçe'ye kaybetmedi ama 16 yıldır devam eden galibiyet hasretini de dindiremedi. Galatasaray'ın Kadıköy'deki beraberliğini değerlendiren sarı – kırmızılı takımın eski golcüsü Karşıyakalı Necati Ateş, Radyospor'da ilginç açıklamar yaptı.

Radyospor'da Ünlü Boya'nın sunduğu Aydın Cingöz ile Haber Aktif'e katılan Necati Ateş, “Yıllarca unutulmayacak olay Galatasaray'ın Kadıköy'de kaldırdığı şampiyonluk kupasıdır” dedi.

İşte Necati Ateş'in öne çıkan sözleri!

Kadıköy'de ilk 20 dakika her zaman zordur. Bu Fenerbahçeli oyuncular içinde Arena'ya geldiğinde geçerlidir. Ancak Galatasaray maçın son yarım saatini çok doğru oynadı ve puanı aldı.

Fenerbahçe, Galatasaray'ın şampiyonluktaki en önemli rakiplerinden biri. Dolayısıyla Galatasaray'ın Kadıköy'den 1 puan çıkarması önemlidir.

İnsanlar Galatasaray'ın 16 yıldır Kadıköy'de kazanamamasına takıldı. Ben de Galatasaray forması giyerken de Kadıköy'de kazanamadık. Galatasaray’ın 16 yıldır kazandığı kupalar ortada. Ancak bundan daha önemli olan Galatasaray'ın Kadıköy'de kazandığı ve kaldırdığı şampiyonluk kupasıdır. Yıllarca unutulmayacak olan budur.

Yayınlanma Tarihi:18:48,