SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Hacıosmanoğlu bırakıyor!

6 Aralık’ta olağan genel kurula gidecek olan Trabzonspor’da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu belirsizliği yaşanıyor. Kesin karar vermese de, ailevi nedenlerden dolayı İbrahim Başkan aday olmayabilir.

Güncellenme: 07:20, 27/10/2015
İbrahim Hacıosmanoğlu bırakıyor!

Ligde toparlanmaya çalışan Trabzonspor'da diğer taraftan da seçim heyecanı yaşanıyor. 6 Aralık'ta Olağan Genel kurula gidecek olan bordo-mavililerde Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun aday olup olmayacağı belirsiz. Normal şartlar altında göreve devam etmeyi düşünen Hacıosmanoğlu, ailevi nedenlerden dolayı kararsız. eşi rahatsız olan Başkan, bu sebepten dolayı aday olmayabilir. yakın çevresine bile henüz işaret vermeyen Hacıosmanoğlu bir süre daha bekleyecek.

HEKİMOĞLU ÇALIŞIYOR

Eğer İbrahim Hacıosmanoğlu aday olursa, kulislerde yeniden seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü kendi döneminde kulübe yaklaşık 2 bin 500 üye yaptığı iddia ediliyor. Olağanüstü değil de olağan genel kurula gidildiği için bu üyeler, ilk seçimde oy kullanabilecekler. Muhalefetin en güçlü adayı ise Celil Hekimoğlu… Haftalar önce adaylığını açıklayan ve çalışmalara başlayan Hekimoğlu, ciddi bir kampanya yürütüyor. Bir diğer aday ise Sebahattin Çakıroğlu…

AMKSPOR