SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
“G.Saray derbilerine silahla gidiyorlardı”

“G.Saray derbilerine silahla gidiyorlardı”

Fenerbahçeli eski futbolcu Brian Steen Nielsen, Galatasaray derbisine giderken bazı isimlerin silahlı olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe'de 1993-1995 sezonunda forma giyen Danimarkalı eski milli futbolcu Brian Steen Nielsen ülkesinin önde gelen tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet'e Türkiye'de oynadığı dönemde yaşadıklarıyla ilgili şok açıklamalar yaptı.

Ekstra Bladet gazetesinin önceki gün Fenerbahçe-Galatasaray derbisi için Türkiye'ye gönderdiği muhabiri Jan Kjeltoft imzasıyla verilen haberde, Nielsen'in Galatasaray derbisine giderken bazı arkadaşlarının çantalarında içi dolu tabancaların bulunduğunu söylediği ifade edildi.

Brian Steen Nielsenn

İDMANLA BİLE YANLARINDA

Takım arkadaşlarının silahının olmasının normal olmadığını söyleyen Nielsen, antrenmana da silahla geldiklerini ve normal bir günde kulüpteki silah dolabına şarjörlerin kilitlendiğini dile getirdi. Nielsen'in korkusuz bir futbol savaşçısı olduğu yorumunun yapıldığı haberde, ünlü futbolcunun Türk futbol kültürü ve tutkusunun kendisini çok etkilediğini ve bundan hayatı boyunca büyük mutluluk duyduğu belirtildi.