SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nun 9. haftasında oynanan Antalyaspor-Beşiktaş maçını futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, analiz etti.

Siyah-Beyazlılar’ın 2-1’lik üstünlüğüyle noktalanan ilk devrenin ardından NTV Spor’da yayınlanan %100 Futbol adlı programda konuşan Dilmen, “Zemin pek futbol oynamaya elverişli değil gibi. Altı tam olarak dolmamış sanki. Şahane bir stat ama zemin için zamana ihtiyaç var” dedi.

BEŞİKTAŞ TEK KALE OYNUYOR

Dilmen, “İlk yarı 5-6 olurdu. Beşiktaş’ın 1-1’den sonra şevki arttı. İkinci golde ofsayt var mıydı tam olarak bilemiyorum. Bir daha bakmak gerek. Beşiktaş tek kale oynuyor. İlk yarıda 8 tane gol pozisyonu var. Oğuzhan çok yetenekli ama biraz tembelleşti. Kötü oynuyor diye demiyorum Biraz daha oyunu toparlarsa, final pasları iyi yaparsa fark açılır. Beşiktaş ciddi bir fark atılabilir. Rhodolfo’ya gösterilen kart anlamsız. Beşiktaş her iki kanattan da etkili geliyor” ifadelerini kullandı.

TUVALETE BİLE GİDEMİYORSUN

Dilmen, ”Beşiktaş maçlarında tuvalete bile gidemiyorsun. Tam gideceğim hocam gel pozisyon var diyorlar.” şeklinde konuştu.