SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un Senagal asıllı Fransız ön liberosu Ricardo Faty, Kasımpaşa karşısında çok önemli bir galibiyete imza attıkları söyledi. Takım olarak galibiyetlere ihtiyaçları olduğuna dikkati çeken Ricardo Faty, kendileri için çok önemli bir galibiyete imza attıklarını ifade ederken şunları söyledi:

“Sahamızdaki Antalyaspor yenilgisinden sonra böyle bir galibiyete ve puanlara ihtiyacımız vardı. Bizim için gerçekten zor bir karşılaşma oldu. Sahada herkes elinden gelenin fazlısını yaparak büyük bir mücadele ortaya koydu. Savaştık ve sonunda hak ettiğimiz 3 puanı aldık. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Sezonun en önemli galibiyetlerinden birini aldığımızı düşünüyorum.”

Kasımpaşa maçının gerilerde kaldığını beliten Faty, “Çarşamba günü sahamızda Merdicana Sivasspor ile zorlu bir maça çıkacağız. Deplasmandaki başarımızı sahamızda da sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

Spor Toto Süper Liginde çarşamba günü saat 19.00’da Atatürk Stadı’nda Bursaspor’un oynayacağı Medicana Sivasspor maçının biletleri bugün satışa çıktı. Bilet fiyatları şöyle:

“VIP A-B Tribünü: 200TL, Kapalı A-B-C, VIP C Tribünü: 100 TL, Maraton Tribünü: 40 TL, Kapalı Kale Arkası Tribünü 20 TL, Açık Kale Arkası Tribünü 10 TL, Misafir Tribünü: 10 TL”