SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Okan Buruk çıkış arıyor

Okan Buruk çıkış arıyor

Medicana Sivasspor'un yeni teknik direktörü Okan Buruk, Bursaspor maçıyla çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Medicana Sivasspor’da Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından Sivas’a davet edilerek anlaşmaya varılan teknik direktör Okan Buruk, sağlık kontrolünden geçti. Okan Buruk, Medicana Hastanesi’nde kan tahlilinin ardından EKG çekimi yaptırdı.

Teknik Direktör Okan Buruk, sağlık kontrolü sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Sivasspor’un yapısını iyi bildiğini belirterek, şunları söyledi:

“Çok sıkışık bir program oldu. Geldik, sağlık kontrolü ve antrenmana çıkıp Bursaspor maçı için yola çıkacağız. Takımın içinde bulunduğu durum ve yapısı belli. Sonuçta oyun olarak çok kötü olmayan belki sonuca bunu yansıtamayan bir takım var. Özellikle son haftalarda düşüşe geçen bir takım var önümüzde. Sivasspor’un, Sivas şehrinin ne değerde olduğunu hepimiz biliyoruz. Onun için bu şehre yakışır, sıralamada daha yukarılara çıkan ve daha yukarıları hedefleyen, şuanda bulunduğu bölgeden bir an önce uzaklaşmaya çalışan bir takım oluşturmaya çalışacağız.”

Bu arada teknik direktör Okan Buruk ile birlikte ekibinde bulunan yardımcı antrenörler İrfan Saraloğlu, Stefan Tomas ile Kaleci Antrenörü Can Okuyucu ve kondisyoner Dursun Genç te sağlık kontrollerinden geçti.