SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ertuğrul Sağlam destek istedi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımın şuanda en çok ihtiyaç duyduğu şeyin şehrin kendilerine vereceği destek olduğunu söyledi.

Güncellenme: 10:52, 26/10/2015
Ertuğrul Sağlam destek istedi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor Dergisi'nde yer alan demecinde, ilk haftaların ardından takımın birlikte oynama alışkanlığı kazanmaya başladığını dile getirdi. Son haftalarda gösterilen ilerlemenin kendilerini mutlu ettiğini belirten Ertuğrul Sağlam, uzun lig maratonunda haftalar ilerledikçe daha iyi olacaklarından kimsenin şüphe duymamasını istedi.

Takımın her geçen gün daha iyi seviyeye geldiğine dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, “Şunu bir kez daha ifade etmek isterim ki, camiamızın bizden, takımımızdan beklentisini çok iyi biliyoruz. Ve bu beklenti doğrultusunda çalışmalarımızı büyük bir istekle sürdürüyoruz” diyerek, şu ifadelere yer verdi:

“Her büyük ailenin yaşadığı sıkıntılar zaman zaman bizim de başımıza gelebilir. Bu dönemlerde en çok birbirimizi anlamaya ihtiyaç duyduğumuzu söylemek istiyorum. Birlik ve tek yürek olduğumuzda neler yapabileceğimizi göstermiştik, bunları yeniden yapabileceğimize de inanıyoruz. Camiamızın tek ses, tek yürek olması gücümüzü en üst noktaya çıkartacaktır. Şu anda en çok ihtiyacımız olan şey şehrimizin vereceği destektir.”