SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş’ın teknik direktörü Şenol Güneş, 5-1 kazandıkları Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuşan Güneş, “Antalyaspor iyi takım. Güzel bir stat olmuş ambians olarak. Maça iki takım da tempolu başladı. Daha kaliteli oyuncularımız vardı. İyi niyetli, özverili oynadık. İlk yarıda oyun kopabilirdi” dedi.

İyi bir maç olduğunu belirten Güneş, “Zaman zaman adam kaçırmalar oldu. Oyunun tamamında hakimdik. Bütün oyuncular futbol oynamaya çalıştı. İzleyenlerin keyif aldığı bir maç oldu. Bu bakımdan mutluyum. Daha iyi işler yapılabilir miydi bunu tartışacağız. Genel anlamda oyuncularımı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Takım içindeki uyumdan bahseden tecrübeli hoca, “Ben bir şey yapmıyorum her şeyi oyuncular yapıyor. Ben yardımcı oluyorum. Zaman zaman duygusal kırılmalar olabilir. Herkes işini yapacak. Oynamayanlar da bizim oyuncularımız. Girdikleri zaman gereğini yapmalılar” şeklinde konuştu.

Güneş sözlerini şöyle noktaladı; “Disiplinli ve özverili oynamaları beni mutlu etti. Yanlışları oldu ama onlar hiç önemli değil. Hep topu alıp hücum etmeyi düşündük. Ne rakiple ne de hakemle tartıştık. Böyle devam etmelerini bekliyorum”