SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Orman’dan Aziz Yıldırım’a olay sözler

Orman’dan Aziz Yıldırım’a olay sözler

Fenerbahçe başkanının açıklamalarına jet yanıt veren Fikret Orman, "Aziz bey ayrıştırıcı konuşuyor. Kendisi Seba'yı örnek alsın. Biz bunları yemeyiz, bizile bir işi yok, başka kapıya" diye konuştu.

AMK GAZETE

Yıldırım'ın sözlerine sert cevap verdi. Ümraniye'de konuşan Orman, “Aziz bey kavgacı ve ayrıştırıcı bir üslupla geliyor. Bizimle ilgili konuştu ama cevap vermedik. Ben halkın içindeyim. F.Bahçe ve G.Saraylılar gelip bana ‘Aziz başkan gibi davranmayın' diyorlar. Şike sürecinde camiamız hakkında konuştuk ve davaya kenar süsü olarak eklendiğimizi söyledik. Herkes önündeki yemeği yesin” yorumunda bulundu.

Molde ne takımı?

YILDIRIM'IN Süleyman Seba'yı örnek alması gerektiğinin altını çizen Orman, “Bunlar ayıp şeylerdir. Biz kesinlikle polemiklere girmek istemiyoruz. kimsenin Beşiktaş yönetimiyle ilgili konuşmaya hakkı yoktur. Bizi çukura çekmeye çalışmasınlar. Bizimle bir işi yok. Başka kapıya… Geçen sezon C.Brugge'den önce Fener ile oynamıştık, ‘köy takımından 3 yediler' dediler. Molde ne? 25 bin kişilik belde takımından evinde 3 yediler” açıklamasını yaptı.

Stat olmadan kolay değil

SiYAH-beyazlı kulübün hedefleri konusunda da konuşan Orman, “Beşiktaş 2 seneyi aşmış süredir evsiz oynuyor. istanbul'dakimaçta otelde kampa giriyoruz. Stadın olmadan şampiyonluk zor. Taraftarımızdan biraz daha destek bekliyoruz. Nevzat Demir Tesisleri'nin ismini değiştirme niyetimiz yok. Dar günümüzde yanımızda olana ihanet etmeyiz. Teknik konularda yorumyapmam. Çok iyi bir teknik heyetimiz ve karakterli bir kadromuz var” dedi.