SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’den baskın planı!

Fenerbahçe’den baskın planı!

Vitor Pereira, derbi taktiğini belirledi. Fenerbahçe üst düzey konsantrasyon vemüthiş baskıyla maça başlayacak. ilk 20 dakikada gol bulmayı hedefleyen Portekizli hoca, Markovic-Nani ikilisiyle yıkacak

AMK GAZETE

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, derbi planını hazırladı. Buna göre ‘baskı' anahtar nokta olacak. defansın göbeğinde Kjaer-Ba, ileri uçta ise Markovic-Nani'yle özel olarak ilgilenen Portekizli çalıştırıcı, Galatasaray'ın direncinimaçın hemen başında kırmak amacında. Üst düzey konsantrasyon ve baskıyla maça başlayacak olan sarı-lacivertliler, ilk 20 dakikada mutlaka gol bulmak istiyor. kilit adamlar Markovic ile Nani olacak.

İlk yarıda pres emri Bu iki kanat oyuncusuyla rakibi vurmayı düşünen Pereira, son vuruşları ise Van Persie'ye yaptıracak. Fernandao'nun bumücadelede yedek olması bekleniyor. Takımın göbeğinde Josef-M.topal-diego üçlüsü şans bulacak. Genç teknik adambu oyunculardan özellikle ilk yarıda yoğun pres istedi. O bölgede aksama olması halinde Ozan tufan ileMeireles yedek silahlar… aynı zamanda Pereira oyuncularından topu ayaklarında fazla tutmamalarını istedi.