SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cimbom’dan Kadıköy’de çıkarma

Dursun Özbek, “Kadıköy’e gitmeyi düşünüyorum ama davet beklemiyorum” demişti. Davet gelmedi, Özbek de kararını verdi. Başkan ve yönetim kurulu, tam kadro Şükrü Saracoğlu’na gidecek takıma destek verecek.

Güncellenme: 14:09, 25/10/2015
Cimbom’dan Kadıköy’de çıkarma

AMK GAZETE

Beyoğlu’nda hizmete giren 11 katlı GS-STORE mağazasının açılışı önceki gün yapılmıştı. Ünal aysal ve Duygun Yarsuvat gibi eski başkanların yanı sıra, camianın birçok önemli ismini bir araya getiren törende tüm gözler Dursun Özbek'in üzerindeydi. Başkan, gazetecilerin derbi maçla ilgili sorularını tek tek yanıtlamıştı. Özbek, “Her şeyden önce dostça bir maç diliyorum. takıma güveniyorum. kazanmak istiyoruz. Maça gitmeyi düşünüyorum ama bazı koşulların oluşması gerek. Davet beklemiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Özbek haklı çıktı. Fenerbahçe cephesinden hiçbir davet gelmedi. ancak başkan daha fazla bekleyemedi ve kararını verdi. Dursun Özbek, bugün kadıköy'e adeta çıkarma yapacak. yönetim kurulundaki tüm isimler de Özbek'le beraber Şükrü saracoğlu stadı'ndaki yerlerini alacak. kritik derbide futbolculara tam destek verilecek ve takımın kendini sahada yalnız hissetmemesi sağlanacak. Geçen sezonki başkan Duygun yarsuvat da derbiyi yerinde izlemişti. Ünal aysal ise 2012'deki maçlarda Kadıköy'deki yerini almıştı.

Yayınlanma Tarihi:08:41,