SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamza Hamzaoğlu’na tam destek

Tam 3 kupa almasına rağmen bir ara topun ağzına gelen Hamza Hamzaoğlu, son 4 haftada gelen 12 puan ve Benfica galibiyeti ile yönetimin güvenini tekrar kazandı.

Güncellenme: 09:29, 24/10/2015
Hamza Hamzaoğlu’na tam destek

Kabus gibi geçen Prandelli dönemi sonrası göreve gelen Hamza Hamzaoğlu, önce 4. yıldızı taktı sonra Türkiye Kupası'nı müzesine götürdü. Hamzaoğlu ve öğrencileri Süper Kupa'yı da müzeye götürdü.

Ancak ligin ilk 4 haftasındaki puan kayıpları, üstüne Şampiyonlar Ligi'ndeki Astana beraberliği camiada büyük tepkiye neden oldu. Hamza Hamzaoğlu bir ara topun ağzına geldi. Fakat eleştirilere kulak tıkayıp işine bakan başarılı hoca, ligde son 4 haftada 12 puan alan bir takım yarattı.

HAMZA HAMZAOĞLU’NUN OCAK AYI TESTİ

Böylece zirveye tutunan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde de Benfica'yı devirdi. Bu gelişmeler sayesinde Hamza Hamzaoğlu tekrar yönetimin ve taraftarın güvenini kazandı. Özellikle Dursun Özbek'in Galatasaray'ın form durumundan çok memnun olduğu belirtiliyor.

Özbek yakın çevresine, “Hem kazanıyor hem de göze hoş gelen bir futbol oynuyoruz” diyerek hocasını övüyor. Başkan, mali koşullar el verdiği takdirde Ocak ayında iyi transferler yapıp Hamza Hamzaoğlu'nu sevindirmek istiyor.