SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sadri Şener’den yönetime ağır eleştiri!

Sadri Şener’den yönetime ağır eleştiri!

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, "1918’de Trabzon’u Ruslar işgal ettiğinde bile kente bu yönetim kadar zarar vermediler" dedi.

Üst üste aldığı dört yenilgiyle krize giren Trabzonspor'da eski başkan Sadri Şener çok sert açıklamalarda bulundu. Radyospor'a konuşan Şener, “Görünen o ki seçim yapılacak. Yapılır; ama Trabzonspor bu yükün altından nasıl kalkacak. Trabzon'u 1918-20'li yıllarda Ruslar işgal etmişti. Benim dedem bile savaştı onlara karşı. O dönemle ilgili yazıları okudum. Bu yönetimin yaptığını o dönemde Ruslar yapmadı Trabzon'a. Taraftarlar bu kulübe sahip çıkmalı” dedi.

SADRİ ŞENER: “HURMA SERVET KAZANIYOR”

O dönemde Şota'ya gitme dediğini belirten Sadri Şener, “Şota'yı babası bana emanet etmişti. Bu yönetimle çalışanlara ben şaşırıyorum. Bu başkan onlara nasıl hitap ediyor, merak ediyorum. Şota önemli, eğitimli bir adam. Dört beş lisan biliyor. Nasıl orada onunla çalışıyor, hayret ediyorum. Süleyman Hurma 800 bin Dolar alıyor. Eskiden bu paraya çok iyi bir forvet alınırdı. Yeni jenerasyonu suçluyorum. Samimi biçimde ortaya çıkıp, kulübü sahiplenmiyorlar” ifadesini kullandı.