SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ozan Tufan’a İstanbul uyarısı…

Ozan Tufan’a İstanbul uyarısı…

Türkiye'nin en deneyimli teknik direktörlerinden Yılmaz Vural, Fenerbahçe'de performansı tartışılan Ozan Tufan'a uyarıda bulundu.

Fenerbahçe’nin Bursaspor’dan 7 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek transfer ettiği Ozan Tufan’ın tartışılan performansına Teknik Direktör Yılmaz Vural’dan ilginç bir yorum geldi. NTV Spor’da UEFA Avrupa Ligi Özel programına katılan tecrübeli çalıştırıcı, Ozan Tufan’a uyarılarda bulundu.

Ajax maçında yaptığı pas hataları sonrası tribünlerin tepkisini çeken Ozan Tufan ile ilgili üstü kapalı bir iddia ortaya attı.  Ozan Tufan’ı çok sevdiğini söyleyen Yılmaz Vural “Çok önemli rakamlar ödendi. Ozan Tufan’da biraz gerileme var. Benim de kulağıma bir şeyler geliyor. İstanbul çok farklı alemdir. Futbol dışı olmaya insanı zorlayan şartlar vardır” dedi.

 

Genç futbolcuya uyarılarda bulunmayı da ihmal etmeyen Yılmaz Vural, şunları söyledi:

“Aman ha Ozan! Dikkat et kendine. Fiziksel temposunu kaybettiğinde formunu kaybedersin. Burada bakıyorum, çok tedirgin. Aldığı topu veriyor. Kaptıracaksan da kaptır. Sen bunun için geldin. Ozan yapacak tabi bunu. Sen yurt dışına gidecek oyunlardan bir tanesisin.”