SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sakatlık sürecinin ardından sezonun ilk resmi maçına Ajax karşısında çıkan Fenerbahçeli Gökhan Gönül, “Bu sezon hiçbir resmi maçta oynayamadım. Maç eksikliği bambaşka bir durum. Maç oynadıkça kendimi bulacağım. Takıma katkı sağladıysam ne mutlu bana” dedi.

Ajax maçının ardından yayıncı kuruluşa konuşan Gökhan Gönül, “Hangi takım olursanız olun mutlak 3 puan için çıktığınız maçta, bugün ilk yarıda olduğu gibi istediğiniz oyunu sahaya yansıtamayabiliyorsunuz. Pozisyonlar yakalıyorduk ama iyi oynamıyorduk, belki bu çok istediğimizden oluyor. İkinci yarı ise iyi oynadığımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Gökhan Gönül, “Bu sezon hiçbir resmi maçta oynayamadım. Maç eksikliği bambaşka bir durum. Maç oynadıkça kendimi bulacağım. Çok da kötü oynamadığımı düşünüyorum.Takıma katkı sağladıysam ne mutlu bana. Son dakikalarda gelen golle bu akşam herkes eve mutlu şekilde gidecek. Hafta sonu Galatasaray ile karşılaşıyoruz. İnşallah yine galip ayrılırız. Taraftara teşekkür ediyorum, bana göstermiş oldukları sevgiden dolayı” diye konuştu.