SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım bir ilki gerçekleştirecek!

Fenerbahçe Başkanı, belirlediği 3 transfer adayını kulübün resmi sitesi ya da twitter adresi aracılığıyla düzenleyeceği ankette taraftarın oyuna sunacak. Ve en çok istenilen futbolcu, Yandex’ten gelecek parayla transfer edilecek.

Güncellenme: 07:17, 22/10/2015
Aziz Yıldırım bir ilki gerçekleştirecek!

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım taraftara büyük bir sürprize hazırlanıyor. Fenerbahçe Yandex uygulamasında, oldukça yaklaşılan 2 milyon kullanıcıya ulaştığı anda Fenerbahçe Başkanı büyük ölçekli bir basın toplantısı düzenleyecek.

Bu basın toplantısında şu ana kadar kafasında belirlediği ve isimlerini bir sır gibi sakladığı 3 yıldızın isimlerini açıklayacak Yıldırım, ayrıca bir anket düzenleneceğini de kamuoyuna duyuracak. Bu 3 isimle ön görüşmelere başlayan sarı lacivertliler, basın toplantısına kadar bu görüşmeleri sürdürecek…

BiRiNi TARAFTAR SEÇECEK

Anketin, Aziz Yıldırım'ın yapacağı basın toplantısı sırasında Fenerbahçe resmi sitesinde ya da twitter adresi aracılığı ile başlatılması öngörülüyor.

Fenerbahçe'nin ön görüşmelere başladığı üç dünya yıldızının yer aldığı anket sonucunda, sarı lacivertli taraftarlar tarafından seçilecek olan bir futbolcu, Fenerbahçe tarafından transfer edilecek. Bu transfer için bütün bütçe de Fenerbahçe Yandex uygulaması üzerinden yapılacak aramalardan karşılanacak. Sarı lacivertli kulüp şimdiden bu konuda çalışmalarına başladı.

Hürriyet