SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi A Grubu 3. haftasında yarın Fenerbahçe ile karşılaşacak Ajax’ta teknik direktör Frank de Boer, maç öncesi düzenlediği basın toplantısında Robin van Persie ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hollandalı yıldızın çok kaliteli bir futbolcu olduğunu belirten De Boer, “Yarın Robin van Persie ile oynamıyoruz” dedi.

Hollandalı vatandaşı Fenerbahçe’nin golcüsü Robin van Persie ile ilgili soruya cevap vererek konuşmasına başlayan teknik direktör Frank de Boer, “Tabii ki şunu unutmamalı sadece Robin van Persie ile oynamıyoruz, çok kaliteli bir takımla oynuyoruz. Herkesi göz önünde bulundurmak lazım” ifadelerini kullandı.

Bir dönem Galatasaray forması giydiği hatırlatılan Frank de Boer, “Burada olmak güzel. Bence bu fırsatı güzel değerlendirmeliyiz. Güzel bir maç çıkarmalıyız. Fenerbahçe taraftarı çok fanatik. Biraz susturabilirsek iyi bir motivasyon olabilir. Bazı oyuncular da taraftarlar sayesinde motivasyonlarını sağlayabilir” karşılığını verdi.

Fenerbahçe ile Hollanda’dan Ajax takımı yarın saat 22.05’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde karşı karşıya gelecek.

Yayınlanma Tarihi:20:20,