SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
F.Bahçeli futbolcular Yıldırım’a söz verdi!

F.Bahçeli futbolcular Yıldırım’a söz verdi!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, futbol takımını yemeğe davet ederken oyuncular Galatasaray ve Ajax maçlarında galibiyet sözü verdi.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, UEFA Avrupa Ligi’nde Ajax, Spor Toto Süper Lig’de de Galatasaray ile karşılaşacak Sarı-lacivertli futbol takımının teknik heyet ve oyuncularına yemek verdi. Futbolcuların, kulüp başkanı Aziz Yıldırım’a her iki maç için galibiyet söz verdiği belirtildi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın ev sahipliğinde Faruk Ilgaz Tesisleri’nde organize edilen yemeğe, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular katıldı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen akşam yemeğinde keyifli dakikalar yaşandığı ve futbolcuların başkan Aziz Yıldırım’a Ajax ve Galatasaray maçları için galibiyet sözü verdiği ifade edildi.

Yemeğin ardından Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ile teknik direktör Vitor Pereira FB TV’ye konuştu.

Uslu, çok yoğun bir dönemi geride bıraktıklarını belirterek, “Hem milli maçlar, hem Avrupa, hem de lig maçları üst üste geldi. Zaten biz deplasmanlara takımla birlikte gidiyorduk. İlk defa hep beraber bir arada olabildik. Önümüzde önemli maçlarımız var. Bir aile olarak herkese bunu göstermek istedik. İnşallah önümüzdeki dönemde hem Avrupa Ligi’nde hem de ligde yine eskiden olduğu gibi liderliğe oynayarak, taraftarlarımızın yüzlerini güldürmek istiyoruz, amacımız bu. O yüzden bu yemeği Samandıra’da değil de Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapmaya karar verdik” diye konuştu.

Teknik direktör Vitor Pereira da, şöyle konuştu:

“Öncelikle başkanımıza ve yönetim kurulumuza bize yapmış oldukları bu davetten ve organizasyondan dolayı teşekkür ediyorum. Saha dışında böyle anlarda beraber olmak ve görüşlerimizi paylaşmak her zaman güzeldir. Özellikle önümüzde çok önemli iki tane maç varken, böyle bir akşam yemeğinin önemi bizim için bir kat daha artıyor aslında. Biz burada hep birlikte olduğumuzu gördük. Birbirimizle görüşlerimizi paylaştık. Çünkü bizi bekleyen çok önemli iki karşılaşma var ve bir arada olmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Fenerbahçe için en iyisini yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız ve bu amaçla da bu akşam bir araya geldik. Takım halinde birlikteydik ve takım ruhumuzu gördüğümüzü düşünüyorum. Bu maçlara ne kadar hazır olduğumuzu da hep birlikte hissettik. Böyle bir akşamda bir araya gelmek çok önemliydi.”