SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aziz Yıldırım: Sen kimsin be!

Aziz Yıldırım: Sen kimsin be!

Akhisar Belediyespor maçından sonra Samandıra’ya giden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Terraneo'nun "Buraya çok sık gelip gitmeniz yanlış" lafı üzerine "Sen kimsin" diyerek üzerine yürüdü.

Fenerbahçe'de sezon öncesi taraftarın gözdesi ‘transfer uzmanı' olarak öne çıkan Sportif Direktör Giuliano Terraneo'ydu…

Ancak geride kalan 8 haftada takımın beklenenin çok uzağında kalışı camiayı endişelendirmeye başladı. Aziz Yıldırım, takımın kötü gidişatında asıl sorumlu olarak Terraneo'yu görüyor. İkili arasındaki gerilim, Akhisar maçının ardından zirve yaptı. Soluğu Samandıra'da alan başkan Yıldırım, hem Terraneo hem de Pereira'dan hesap sordu. Fakat bu gergin günde İtalyan futbol adamının bir sözü, Aziz Yıldırım'ı çileden çıkardı.

“SEN KİMSİN DE BUNA KARIŞIYORSUN!” Samandıra'daki görüşmede Terraneo'nun başkana, “Buraya çok sık gelip gitmeye başladınız. Bu doğru değil” demesi ortalığı karıştırdı. Bir anda ayağa kalkan Yıldırım, “Sen kimsin de buna karışıyorsun” diye Terraneo'nun üzerine yürürken kulüp personeli başkanı sakinleştirdi.

HaberTürk